Konsultácijas Skype

Valdis

Man ir svarīgi, lai cilvēks, ar ko komunicēju, būtu atvērts un es justos līdzvērtīgs, bez bailēm tikt konfrontētam savu personīgo uzskatu dēļ. Tāpat būtisku priekšrocību, ņemot vērā, ka nedzīvoju Latvijā, sniedz iespēja tikties caur Skype, jo uzskatu, ka sarunas sirds valodā iedarbojas dziļāk. Kopumā esmu gandarīts par sasniegto rezultātu.

Vadims

Skype video konsultācijas, ir lielisks  veids kā tikt galā ar personīgajām problēmām, kas radušās cilvēka dzīvē, gan arī par sasāpējušiem jautājumiem jau no senas pagātnes. Pluss arī tas, ka nav jáiziet no savas mājas, kurās cilvēks var justies emocionāli drošs! 
Ja vajadzība varu k-ko no savas personígás pieredzes pateikt (manuprát, ka tas, ko klienti saka saviem várdiem un péc savas pieredzes – tas var iedrošināt vairák).

Marika

Kas var būt labāks par psihologu, pie kura nav jābrauc. Sēdi savā ērtajā krēslā, runā ar psihologu par savām problēmām un ja gribi, vari palikt neredzams!

Ilona
Es nesajutu buutisku atskjiriibu starp seedeeshanu psihologa kabinetaa vai skype videorezhiimaa. Sadarbiiba ar psihologu notiek identiska. Pluss ir tas, ka es varu sasniegt skype speciaalistu, kas attaaluma zinjaa ir taalu, bet skype sasniedzams. Otrs pluss ir atvieglojuma sajuuta, ka varu jebkuraa laikaa skypoties, turklaat savaa teritorijaa. Taa kaa man ir vegjetatiivaa distonija, es jutu trauksmi pirms sesijas. Tomeer neizmantoju iespeeju, ka esmu neredzama, jo ir svariigi redzeet miimiku, acis abiem sarunubiedriem. Piemeeram, Jolanta pamaniija, ka es puulos veltiigi siekalas riit, jo uztraukumaa ir sausa mute. Es to nejutu. Un tad psihologje ieteica dabuut uudensglaazi, ko es veiksmiigi virtuvee sagaadaaju. Ar to es gribu teikt, ka sadarbiiba skype ir eerta un labs risinaajums. Ir tikai viens BET. Ja dziivo maajaa, kur ir daudz cilveeku, tad diezgan problemaatiski ir nodroshinaat briivu datoru un briivu telpu. Bet, ja ljoti grib, pat taadu lietu var atrisinaat. Te atkal saskatu pozitiivo. Pirmkaart, Tavi tuvinieki iemaacaas cieniit Tavas vajadziibas. Vinji respektee shiis 50 min pie datora. Tas ir manaa gadiijumaa. Otrkaart, gjimenee saakas dialogs, jo dabiigi tuviniekiem ir interese, par ko runaaju. Un tas nav slikti. Sanaak,
ka probleemas situaacijaa Tu neesi viens. Tev ir psihologs skypaa un gjimene.